Висновок СЕС

Ми цінуємо Ваш час і Ваше гроші, тому ми пропонуємо Вам за найдоступнішу (низьку) ціну залагодити всі бюрократичні моменти з отримання висновку СЕС (Висновок СЕС)! Ми допоможемо Вам отримати Висновок СЕС на весь асортимент як імпортної та й української продукції. Для Вас ми узгодимо ТУ, ТО, Інструкції, і іншу нормативну документацію за допомогою Висновки СЕС на ТУ (Висновок СЕС на ТУ)! (Висновки СЕС на ТУ)! Сьогодні висновку СЕС (Висновок СЕС)! видає і підписує «ДЕРЖПРОДСЛУЖБА» ( «Державна служба України по вопросам безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів»).

впровадження системи НАССР

надання кваліфікаційних консультатацій "Розробка та впровадження системи НАССР на харчових підприємствах"

Розмитнення АВТО

Розмитнення авто в Україні

Сертифікат відповідності

Сертифікат відповідності - документ, що підтверджує належну якість і відповідність продукції українським стандартам і вимогам. Сертифікат відповідності видається акредитованими органами сертифікації. Наша компанія зробить це за Вас

Реєстрація торгової марки

Торгова марка - це інструмент захисту Вашої продукції від недобросовісної конкуренції. Торгова марка це Ваш бренд і Ваше право на об'єкт, що охороняється інтелектуальної власності. Фірмовий знак який буде символізувати Вашу діяльність.

ТЕХНІЧНІ УМОВИ


Технічні умови - це нормативний документ, який встановлює вимоги до процесу розфасовки, переробки і виробництва вітчизняної продукції, і визначає процедури, за допомогою яких повинні бути дотримані ці вимоги. У наших силах зробити Вам ТУ під ключ.

Реєстрація потужностей

Відповідно до ст. 25 Закону України оператори ринку, які здійснюють діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов'язані зареєструвати потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та / або обігу харчових продуктів.

Висновок СЕС

Для нас дуже важливо зберегти Ваш час! Тому Вам для висновок СЕС (протокол СЕС) вам достатньо заповнити форму заявки, оплатити передоплату (форма довіри), підписати договір, і надіслати нам необхідні документи! Все інше ми зробимо самі!

Під ключ

Отримання висновку санітарно-епідеміологічної експертизи (Протокол СЕС) під ключ! Ми беремо на себе всі зобов'язання по отримання дозволу СЕС! А Ви в тому час будете витрачати час на більш важливі завдання!

 Гігієнічний сертифікат - висновок СЕС

Гігієнічний сертифікат - висновок СЕС

Відповідно до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення" об'єктами санітарно-епідеміологічної експертизи є: проекти нормативно-технічної документації, яка стосується здоров'я та життєдіяльності людини; продукція, напівфабрикати, речовини, матеріали та небезпечні фактори, використання, передача або збут яких може завдати шкоди здоров'ю людини; документація на розроблювану техніку, технології, устаткування, інструменти. Гігієнічний сертифікат (висновок санітарно-епідеміологічної експертизи, санітарно-епідеміологічний висновок) - обов'язковий документ практично на будь-який вид продукції, що підтверджує її відповідність санітарним нормам України.

Отримання висновку санітарно-епідеміологічної експертизи (експертиза сес)

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПРОЦЕС СТАРТУВАВ
  ПІДГОТУВАТИ ДОКУМЕНТИ
ПІДГОТУВАТИ ДОКУМЕНТИ
1. Заява встановленого зразка 2. Сертифікати відповідності, походження, паспорта безпеки або інші документи, що підтверджують якість продукції місце її виробництва 3. Зразок продукції.
 ВНЕСТИ АВАНС
ВНЕСТИ АВАНС
Знак довіри і готовність скористатися нашими послугами!
 ОТРИМАТИ ВИСНОВОК СЕС
ОТРИМАТИ ВИСНОВОК СЕС
Після того, як ви отримуєте висновок на руки - здійснюються остаточні розрахунки

Постійні клієнти

Ми дуже цінуємо коли наша робота приносить Вам бажаний результат! Ось невеликий список компанія які постійно користуються нашими послугами для отримання різного роду дозвільної документації, в тому числа протоколів СЕС

Ми допоможемо Вам зібрати всі необхідні документи, проведемо консультації! І отримаємо для Вас Висновок СЕС (протокол СЕС)

Останні новини

  • ДОКУМЕНТАЦИИ СЭС В УКРАИНЕ

    О РАЗРЕШИТЕЛЬНОЙ ДОКУМЕНТАЦИИ СЭС В УКРАИНЕ     Санитарно-эпидемиологическая экспертиза продукции требуется для подтверждения соответствия объекта исследования требованиям украинского санитарного законодательства и всем требованиям безопасности объекта для здоровья и жизни человека.   Заключение СЭС нужно получать на любую деятельность, технологию, продукцию и сырье, проекты нормативных документов, реализация которых может вредно повлиять на здоровье человека, а […]

    Read more ДОКУМЕНТАЦИИ СЭС В УКРАИНЕ