Реєстрація торгових марок (торгова марка)​

Торгова марка

Торгова марка (торговий знак, товарний знак) - це позначення, яке забезпечує відмінність між товарами або послугами різних підприємств. Товарна марка (ТМ) являє собою об'єкт, що охороняється інтелектуальної власності. Тому реєстрація торгових марок - це надійний захист Вашого бізнесу.

Торгова марка – це інструмент захисту Вашої продукції від недобросовісної конкуренції, а саме захисту всіх вкладених активів в організацію виробництва, рекламу, просування і систему збуту від неправомірних дій третіх осіб, тоді, як її реєстрація – це спосіб отримання цієї захисту законним шляхом.

  • Реєстрація торгових марок дає виключне право на використання зареєстрованого товарного знака заявником. А саме, ТМ може використовуватися, виключно її власником, або, бути передана іншій особі, на підставі ліцензійного договору або договору передачі права на використання ТМ, за певну плату, при наявності всіх підтверджуючих документів. Реєстрація забезпечує виняткову правову визначеність і зміцнює становище правовласника, наприклад, в разі судової тяганини.
  • Процес реєстрації ТМ займає від 12 до 19 місяців. Видане Свідоцтво на ТМ діє 10 років, і, відповідно до чинного законодавства України, може продовжуватися кожних 10 років нескінченне число разів, після сплати додаткових мит.
  • Охорона прав на ТМ забезпечується відповідно до чинного законодавства України. Позбавлення права на ТМ або оспорювання прав на її, можливо тільки за допомогою рішення суду.

Реєстрація ТМ

Реєстрація ТМ – це тривалий бюрократичний процес, але на щастя ТОВ «ФТП-ГРУП» може зробити це за Вас, підготувати документи, грамотно оформити заяву на реєстрацію, супроводити заявку до фінальної реєстрації, і вирішити всі необхідні питання, які можуть виникнути в даному процесі.

І все це за демократичну ціну від 1 500,00 грн., Не враховуючи державних мит і зборів.

 Ми зацікавлені в процвітанні наших клієнтів, тому ми дійсно робимо для Вас роботу як для себе, тільки довгострокове співробітництво відкриває весь потенціал для обох компаній. Крім реєстрації торгової марки ми також робимо реєстрацію потужності, сертифікат відповідності, технічну умову і висновок СЕС